O nas Jak to działa Blog Logowanie Rejestracja

Polityka Prywatności

1. Dane osobowe

NOWYINTERES.PL zbiera dane osobowe Użytkowników w różnych celach, m.in. w celu przetwarzania zamówień Użytkowników, prowadzenia korespondencji z Użytkownikami, realizacji subskrypcji na rzecz Użytkowników, a także w związku z wnioskami o przyjęcie do pracy.


NOWYINTERES.PL może używać informacji zebranych od Użytkownika w powiązaniu z informacjami pozyskanymi z innych źródeł, aby zapewnić ich wyższą dokładność i kompletność oraz lepiej dostosować interakcje z Użytkownikiem do konkretnej sytuacji i potrzeb.


Ponadto NOWYINTERES.PL może zbierać informacje dotyczące korzystania przez Użytkownika z serwisów WWW firmy NOWYINTERES.PL, wykorzystując do tego różne techniki, w tym informacje cookie.

2. Cele

Realizowanie zamówień Użytkownika przez NOWYINTERES.PL lub osoby trzecie.


Nawiązywanie kontaktów z Użytkownikiem w celu przeprowadzenia ankiet dotyczących zadowolenia Klienta, badań rynkowych lub w związku z niektórymi transakcjami.


Zapewnienie wsparcia dla produktów lub usług u zyskanych przez Użytkownika od NOWYINTERES.PL.


Realizowanie przez NOWYINTERES.PL i wybrane organizacje działań marketingowych, jeśli Użytkownik nie zastrzegł braku zgody w Ustawieniach Użytkownika na taki cel przetwarzania danych osobowych.


Personalizacja działania serwisów WWW firmy NOWYINTERES.PL, ułatwienie nawigacji i gromadzenie informacji statystycznych o wykorzystaniu serwisów WWW.

3. Zgoda na przetwarzanie danych

Po zgromadzeniu przez NOWYINTERES.PL danych osobowych Użytkownika Użytkownik może poinformować NOWYINTERES.PL, że nie życzy sobie, aby jego dane osobowe były wykorzystywane w celu nawiązywania dalszych kontaktów handlowych.


Użytkownik może również zmienić ustawienia zgód na otrzymywanie ofert i informacji handlowych w Ustawieniach Użytkownika.


NOWYINTERES.PL zobowiązuje się uszanować wolę Użytkownika.


Użytkownik może również zablokować informacje cookie w swojej przeglądarce.