O nas

Biznes to realizowany, racjonalnie uzasadniony pomysł.

ERP przyszłości

NowyInteres.pl to platforma ułatwiająca stworzenie biznesplanu oraz sprawdzenie opłacalności przedsięwzięcia.

Jest to zestaw kreatorów opisowych oraz finansowych umożliwiających grupową pracę nad biznesplanem. Pomaga tworzyć profesjonalne biznesplany na postawie dostępnych szablonów i najlepszych praktyk.

Staraliśmy się aby wszystkie wyliczenia finansowe były zgodne z zasadami rachunkowości polskiej. Pozwalają na utworzenie bilansu, rachunku wyników, rachunku przepływów finansowych oraz najważniejszych wskaźników finansowych przedsięwzięcia.

Rozwój przedsiębiorstwa

Celem projektu jest dostarczenie intuicyjnego i prostego w użytkowaniu narzędzia finansowego dla startupów, działających przedsiębiorców oraz planujących otwarcie działalności gospodarczej. Główny problem jaki pozwalamy rozwiązać to sprawdzenie opłacalności pomysłu po określeniu kosztów przedsiębiorstwa oraz obliczenie wskaźników finansowych pozwalających na realną na ocenę wartości biznesu.

Aplikacja jest kierowana dla startupów oraz przedsiębiorców planujących utworzenie lub rozwój przedsiębiorstwa oraz osób tworzących biznesplany dla inwestorów lub próbujących pozyskać kredyt bankowy dla rozwoju przedsiębiorstwa.

Serwis może współpracować z portalami dla sektora MSP, finansowego na zasadach partnerskich (kupony promocyjne, podział przychodów z partnerami).

Produkt kierowany jest także dla edukacji oraz firm i instytucji szkoleniowych w zakresie edukacji finansowej oraz managerskiej.

Dokładamy wszelkich starań aby nasz serwis był prosty w obsłudze i użyteczną aplikacją dla pracy grupowej zarówno dla osób które chcą szybko poznać zasady budowy biznesplanu jak i profesjonalistów tworzących strategię przedsiębiorstwa.

Wspieramy lokalne inicjatywy społeczne mające na celu promowanie i naukę przedsiębiorczości poprzez udostępnienie platformy i wsparcie merytoryczne.

Serwis należy i zarządzany jest przez NowyInteres.pl Sp. z o.o., Warszawa.